У День Незалежності України місто Новоград-Волинський відзначило свій 760-річний ювілей

28 Серпня 2017, 7:34

24 серпня 2017 року з нагоди 26-річчя Незалежності України та 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський на площі Лесі Українки відбувся святковий концерт «З днем народження, Держава, зі святом, рідний Новоград!».

Під час урочистого відкриття свята зі словами найщиріших привітань до новоград-волинців та гостей міста звернувся міський голова Віктор Леонідович Весельський, який у своєму виступі згадав нелегкий шлях державотворення нашої країни та висловив скорботні співчуття рідним, життя синів і дочок яких забрала «неоголошена війна» на східних рубежах держави. Наголосивши, що лише у громадській злагоді можна здолати будь-які перешкоди та покращити життя кожної людини.

Також очільник міста зазначив: «У День Незалежності ми відзначаємо ще одну важливу для нас подію – День народження рідного міста, яке має багатовікову історію та нерозривно пов’язане з іменами видатних людей, які відіграли значну роль в історії України. Уперше місто згадується в Іпатіївському списку Галицько-Волинського літопису від 1257 року як Возвягель. В цьому ж році, через непокору його жителів, місто було спалено військом короля Данила Галицького. Однак завдяки працелюбності та наполегливості попередніх поколінь воно відродилося і продовжує змінюватися. Без перебільшення Новоград-Волинський, з його мальовничими краєвидами, унікальними пам’ятками історії, культури та архітектури, можна назвати перлиною Українського Полісся. Це край, що володіє значним природним, економічним та інтелектуальним потенціалом. В місті вже не один рік працюють інвестори з різних європейських країн, впроваджуються стратегічні проекти та передові технології. З кожним роком місто стає затишнішим і комфортнішим: споруджуються нові будинки, перевтілюються вулиці, створюється сучасна інфраструктура. Ми пишається тим, що тут народжуються та зростають цілі покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя. Переконаний, що лише від спільних зусиль влади і громади, від кожного з нас, від наших бажань, зусиль і прагнень залежить добробут і процвітання рідного міста. Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем Незалежності України та 760-річчям від першої літописної згадки про Новоград-Волинський. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту та благополуччя! Нехай наше місто буде вічно молодим та квітучим, ваші домівки завжди будуть наповнені щастям, надією і вірою у краще майбутнє, а на українській Богом даній землі нарешті запанує довгоочікуваний мир та злагода! Слава нашій неньці – Україні!».

Затим на головній сцені площі Лесі Українки розпочався святковий концерт за участю заслуженого артиста України Володимира Коваленка, найкращих аматорських колективів та аматорів художнього мистецтва міста.

Так, гарний настрій, море позитивних емоцій та яскравих вражень присутнім подарували: народний камерний хор вчителів школи мистецтв, народний ансамбль пісні і танцю «Полісся», зразковий хореографічний ансамбль «Пролісок», народний дитячий хореографічний ансамбль «Веселка”, Валентина Ксендзук та Ігор Завгородній, Ірина Красєва, Діана Георгієва та ансамбль сучасного танцю «Модерн», Валентина Лук’янець, Віра Матвійчук, Ангеліна Огородник та ансамбль естрадного танцю «Шакті», Світлана Яворська, дует Маши Дудник та Ілони Ющенко, ансамбль «Ордана», Юлія Краля, народний чоловічий вокальний ансамбль «Хміль», танцювальна група народного ансамблю пісні і танцю «Полісся», Любов Іскрижицька, дует Валерія Гладунова та Михайла Айдибалова, а також заслужений артист України Володимир Коваленко.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія