У День Незалежності України вшанували пам’ять полеглих героїв, які віддали своє життя за незалежність України

24 Серпня 2020, 12:29

У Новограді-Волинському відзначення 29-ї річниці Незалежності України 24 серпня розпочалось із вшанування пам’яті полеглих героїв, які віддали своє життя за незалежність нашої держави. В.о. міського голови Оксана Гвозденко, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, посадовці, військовослужбовці, представники громадськості поклали квіти до пам’ятних знаків загиблих в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України: Меморіалу загиблим учасникам АТО та арки Героїв Небесної сотні.  

Наша держава офіційно існує на світовій мапі лише 29 років, проте від дня її зародження пройшло багато віків, і весь цей час український народ боровся за свою незалежність, жертвуючи своєю свободою, здоров’ям і життям.

І нехай наша країна номінально молода, фактично вона має тисячолітню історію. Виклики останніх років стали причиною пробудження генів славетних пращурів часів Київської Русі, Козацької держави, героїв національно-визвольного руху 20-го століття. Наразі у незалежній Україні вже виросло нове покоління, яке починає працювати на благо і захист держави, і яке має зовсім інший менталітет, не обмежений тоталітарною ідеологією.

Сьогодні українці розуміють справжню ціну незалежності. Вона стала дуже коштовною для українського народу. Тому новоград-волинці вклоняються перед українськими військовослужбовцями-учасниками АТО/ООС та героями Небесної сотні, які відстояли та продовжують відстоювати незалежність нашої держави.

З Днем народження Україно! Слава Україні! Слава Героям! Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!

 

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія