У День Святого Миколая вихованці будинку дитини Житомирської обласної ради отримали подарунки

21 Грудня 2015, 8:05

Новоград-Волинський міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступники міського голови Лариса Шутова та Оксана Гвозденко, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та депутат міської ради Костянтин Шнайдер у день Святого Миколая відвідали будинок дитини Житомирської обласної ради і вручили його вихованцям подарунки. Діти та працівники закладу підготували для гостей святковий концерт. Вони декламували вірші, співали пісні та танцювали. Також до закладу завітали студенти медичного коледжу, які підготували цікаву святкову програму для малечі.

Вітаючи вихованців і колектив дитячого будинку, міський голова зазначив: „Хочу привітати діток і побажати, щоб Святий Миколай кожного року приносив лише радість і щастя. Сподіваюсь, у цих діток буде гарне і щасливе майбутнє“.  Подякував Віктор Леонідович й колективу за роботу. „Тут працюють мужні і самовіддані люди з великою душею. Ви частинку свого серця віддаєте цим діткам. Хай Бог сторицею вам повертає все те, що робите для діток“, – зазначив міський голова.

Новоград-Волинська міський голова, міська рада та її виконавчий комітет вітають всіх-всіх з Днем Святого Миколая і бажають, аби дива відбувались не тільки на свята, а здоров’я, щастя та добро супроводжували усе життя.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія