У Новоград-Волинській центральній дитячій бібліотеці відбувся чудовий захід «Коли здійснюються мрії»

21 Грудня 2015, 8:06

Дійсно справжнім чудом став День Святого Миколая для працівників та відвідувачів Центральної дитячої бібліотеки.  

Для членів літературного об’єднання за інтересами «Натхнення» відбувся гарний, душевний  захід «Коли здійснюються мрії», на якому були присутні настоятель храму Царських мучеників-страстотерпців протоієрей  Петро Зінчук, директор медичного коледжу Солодовник О.В.  разом  зі студентами, діти недільної школи з обмеженими можливостями із своїми батьками та читачі ЦДБ.

Священик  привітав присутніх зі святом, розповів про життя Святого Миколая, про чудеса, які він творив. Також з вітальним словом і побажаннями здоров’я та добра  виступила Олена Володимирівна Солодовник.  Захоплюючим був виступ і студентів-медиків, які розважали дітвору та радували присутніх своїм оптимізмом та щирістю.

Дошкільнята та старші діти читали вірші, співали пісні, славлячи Святителя Божого Миколая, отримували гостинці від улюбленого чудотворця, які з великою любов’ю подарували гості.

Великим сюрпризом стало те, що в кінці заходу, завітали з подарунками члени волонтерської групи благодійного фонду «Звягель благодійний» Ірина Мінєєва та Світлана Кручок в образі Снігуроньки та Ведмедика.

Усі учасники заходу щиро вдячні Святому угоднику Божому Миколаю за щедрі подарунки та гарний настрій

 

Центральна дитяча бібліотека

 

Чат-бот Гаряча лінія