У фокусі пленарного засідання 29 сесії міської ради – звіти посадових осіб

26 Січня 2023, 17:11

Двадцять дев’ята сесія міської ради, попри затяжну ранкову ракетну атаку ворога на Україну та вимушену відсутність електропостачання, відбулася.

Депутати, як і зазвичай, не рахувалися з власним часом, оскільки сесія була перенесена на кілька годин, а проявили відповідальність перед громадою та виконали свою депутатську місію.

Дякую депутатському корпусу, який уважно заслухав та підтримав звіти міського голови Миколи Боровця, мене як секретаря міської ради, посадових осіб, які були обрані та затверджені міською радою восьмого скликання – заступників міського голови та старост старостинських округів.

Всі працювали у важкий воєнний 2022 рік задля безпеки громади, її жителів, підтримки ЗСУ, внутрішньо переміщених осіб та наближення Перемоги України.

Також, як і під час кожної сесії, було підтримано рішення про внесення змін до бюджету Звягельської міської територіальної громади у частині виділення коштів для забезпечення потреб військових підрозділів.

Вперше наша громада отримала свій бренд- бук, який затвердили депутати міської ради. Його розробляло управління культури і туризму міської ради, яке очолює депутат міської ради Олександр Широкопояс. Основна мета – формування та поширення власного іміджу Звягельської громади як в Україні так і за її межами, підвищення туристичного потенціалу.

Відтепер логотип громади зможуть використовувати всі бажаючі, аби зробити сувенірну продукцію, вироби місцевих підприємців впізнаваними.

Працюємо та спільно наближаємо Перемогу! ??

Оксана Гвозденко, секретар міської ради

Чат-бот Гаряча лінія