У КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» придбано сучасне медичне обладнання

24 Жовтня 2019, 16:35

Рак шийки матки – одна з найбільш поширених форм злоякісних новоутворень. В той же час – це одна із онкопатологій, яку можна попередити. Для діагностики та лікування патологічних процесів, на минулому тижні в кабінет патології шийки матки КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» придбано сучасний радіохвильовий апарат «Oppel ST-501».

Загальна вартість медичного обладнання – 136 300 грн. Фінансову підтримку в сумі 55 тис. грн. надали депутати міської ради, а саме: по 10 тис. грн. – Олена Пономаренко та Андрій Рассадін, по 5 тис. грн. – Віталій Бойчук, Світлана Карпінська, Дарія Костриця, Юрій Новиченко, Віталій Табалюк, Володимир Федорчук та Ігор Юшманов. Ще 81 300 грн. отримали з обласного бюджету за сприяння депутатів обласної ради.

Відтак, дане обладнання важливе для ранньої діагностики та попередження онкопатологій у жінок. Адже у разі вчасного виявлення та лікування передракових станів можна запобігти розвитку власне онкопатології та значно знизити рівень захворюваності.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія