У Новоград-Волинській центральній дитячій бібліотеці – День бібліографії «Творилася віки українська мова»

6 Листопада 2015, 0:31

У 1997 РОЦІ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ВИДАНО УКАЗ ПРО ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ, В ЯКОМУ ЗАЗНАЧЕНО: «УСТАНОВИТИ  В  УКРАЇНІ  ДЕНЬ  УКРАЇНСЬКОЇ  ПИСЕМНОСТІ  ТА МОВИ,  ЯКИЙ  ВІДЗНАЧАТИ  ЩОРІЧНО  9  ЛИСТОПАДА  В  ДЕНЬ ВЩАНУВАННЯ  ПАМЯ’ТІ  ПРЕПОДОЮНОГО  НЕСТОРА-ЛІТОПИСЦЯ».        

5-6  листопада у центральній дитячій бібліотеці  проводився День бібліографії «Творилася віки українська мова». Учні ЗОШ №4 – 4-г кл. (класовод – Машевська Олена Валеріївна) та ЗОШ №5- 3-б кл.(класовод – Ковилова Світлана Олександрівна) отримали чимало цікавого та корисного. Малі громадяни української держави дізналися, зокрема,  про те, що мові нашій 7 тисяч років, і що у світі нею розмовляє близько 50 млн. людей, і входить вона до трійки найкрасивіших мов світу. З дітьми була проведена бесіда «Велика, щедра і прекрасна мова», відвідувачі із задоволенням стали учасниками літературно-музичного свята «Без слова народу нема, без слова немає держави!». Багато знань отримали вони і від перегляду відео презентації «Нестор Літописець».

Всі бажаючі користувачі старшого відділу були ознайомлені з книжковою виставкою «Мови чисте джерело»,  на годині цікавих повідомлень «Рідна мова чиста, як роса» дізналися багато цікавої та корисної інформації про українську мову та писемність, а також для них були проведені консультації  біля каталогів та картотек по пошуку потрібної інформації відповідної тематики.

 

Центральна дитяча бібліотека

 

Чат-бот Гаряча лінія