У Новоград-Волинській міській раді проведено конкурси на заміщення вакантних посад

14 Квітня 2021, 15:11

У Новоград-Волинській міській раді проведено конкурси на заміщення вакантних посад: директора Центру надання адміністративних послуг міської ради та начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.

Всі кандидати згідно з чинним законодавством пройшли 3 етапи конкурсного відбору:

1 етап – відбір кандидатів та складання іспиту (максимальна кількість балів за іспит – 25);

2 етап – оголошення результатів іспиту та надання рекомендацій міському голові на заміщення вакантної посади кандидатом, який отримав більшу кількість балів;

3 етап – співбесіда у міського голови.

На заміщення вакантної посади начальника директора Центру надання адміністративних послуг міської ради було 3 претенденти. За результатами складання іспиту 2 з кандидатів отримали 21 бал та 1 кандидат – 22 бали.

За результатами співбесіди та враховуючи рекомендації конкурсної комісії директором Центру надання адміністративних послуг міської ради було призначено Тетяну Вікторівну Сметанкіну, яка отримала 22 бали.

На посаду начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради було 2 кандидати, якими під час проходження іспиту було отримано 22 та 14 балів.

За результатами співбесіди начальником відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради було призначено Віктора Сергійовича Юхимчука, який набрав 22 бали.

 

Чат-бот Гаряча лінія