У Новоград-Волинській міській раді відбулися щотижневі оперативна та розширена апаратна наради

30 Травня 2017, 18:24

29 травня 2017 року під головуванням міського голови В.Л. Весельського відбулася щотижнева оперативна нарада з секретарем міської ради О.А. Пономаренко, першим заступником міського голови С.Ю. Колотовим, заступниками міського голови О.В. Гвозденко, В.А. Шалухіним, Л.В. Шутовою, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради І.К. Ящук та керуючим справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицьким.

Затим у великій залі Будинку рад відбулась розширена оперативна нарада з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

Під час апаратної наради Віктор Леонідович передав слово для ведення першому заступнику міського голови Сергію Колотову. Головні розпорядники коштів доповіли про стан використання коштів. Також на нараді було обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

Так, секретар міської ради О.А. Пономаренко проінформувала про участь у пленарному засіданні одинадцятої сесії обласної ради сьомого скликання, під час якого з обласного бюджету було виділено 2,5 млн. на будівництва хірургічного корпусу у м.Новоград-Волинський. Олена Анатоліївна наголосила на підготовці до проведення пленарного засідання тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яке відбудеться 8 червня. Цього ж тижня, згідно з затвердженим графіком, у міській раді проходитимуть засідання постійних комісій з розгляду питань порядку денного сесії.

А також поділилася враженнями від поїзди разом із міським головою та заступником міського голови Л.В. Шутовою до м. Тернопіль, де делегація взяла участь в урочистостях з нагоди 60-річчя ювілею Тернопільського державного медичного університету. Крім того, у результаті зустрічі з директором Департаменту гуманітарної та соціальної політики Кабінету Міністрів України Коблошем Віталієм Володимировичем було обговорення питання будівництва хірургічного корпусу, ЦНАПу та «Прозорого соціального офісу» у нашому місті. Разом з тим заступник міського голови Л.В. Шутова детально розповіла про рівень проведення та організації заходів з нагоди з нагоди 60-річчя ювілею Тернопільського державного медичного університету.

Перший заступник міського голови С.Ю. Колотов наголосив на важливій події, яка відбулася минулого тижня, а саме – проведенні загальноміських громадських слуханнях, які проходили у великій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки та у результаті яких громада міста підтримала пропозицію депутатів міської ради про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та населених пунктів Майстрівської, Суслівської, Наталівської і Новороманівської сільських рад з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському. А також зазначив, що остаточне рішення щодо надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад будуть приймати як депутати міської ради, так і депутати зазначених сільських рад з урахуванням результатів громадських обговорень вищевказаного питання.

Заступник міського голови О.В. Гвозденко підкреслила, що минулого тижня відбулась ще одна визначна подія для міста – відкриття пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО, який встановлено на вході Свято-Михайлівської православної церкви Київського патріархату, по вулиці Шевченка. Крім того, на фасаді вищого професійного училища було відкрито меморіальні дошки випускникам закладу, які загинули у зоні АТО. А також зазначила, що у суботу, 27 травня, у нашому місті відбулось офіційне відкриття Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвяченого пам’яті тренера, майстра спорту СРСР С.А.Сітайла за підтримки міського голови. Участь у заході, який проходив у дитячо-юнацькому клубі фізичної підготовки, взяли 13 команд з усієї України.

Заступник міського голови В.Л. Шалухін дав доручення провести роз’яснювальну роботу у засобах масової інформації щодо показників якості води р. Случ. А також наголосив на необхідності залучити суб’єкти господарської діяльності міста до благоустрою прилеглих територій. Крім того, Віктор Андрійович розповів про результати поїздки на запрошення міського голови м.Коростень В.В. Москаленка з нагоди 1312-ої річниці заснування міста.

Заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук доповіла про стан використання коштів головними розпорядниками. А також довела до відома присутніх зміни до постанови КМУ від 09.03.2006 № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”.

Підбиваючи підсумки розширеної апаратної наради, Віктор Весельський надав конкретні доручення та завдання для їх вирішення.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія