У Новоград-Волинській міській територіальний громаді стартував Municipal-Strategy Хакатон

18 Серпня 2021, 23:18

У Новоград-Волинській міській територіальний громаді стартував Municipal-Strategy Хакатон (у рамках проекту GIZ «Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії COVID-19»).

18 серпня на території еколого-натуралістичного парку проведено “Могилянський” Хакатон, в якому взяли участь секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник міського голови Ірина Гудзь, депутати міської ради, представники бізнесу та освіти, ментори проєкту, працівники виконавчого комітету міської ради, активна молодь.

Спікерами Хакатону були професорка кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету “Києво-Могилянська академія” Ніна Чала та керівник Центру енергоменеджменту Національного університету “Києво-Могилянська академія” Андрій Китаєв.

Зокрема, спікерами порушено теми, регіонального розвитку та впровадження інновацій в сфери життєдіяльності громади, розбудову інноваційної екосистеми сталого розвитку, енергетичну безпеку та використання електротранспорту в умовах сьогодення. Варто зазначити, що представники “Києво-Могилянської академії” приїхали до Новоград-Волинської міської ТГ на електрокарах Tesla. Також кожен охочий міг здійснити тест-драйв автомобілів та ознайомитись із їх технічними параметрами та будовою.

Основною частиною заходу було проведення бізнес-симуляції під назвою “Інвестиції у розвиток твого міста”. Спікерами Хакатону було здійснено поділ на 3 команди, які отримали завдання з побудови алгоритму розвитку міста з врахуванням чітких елементів та умов (соціально-економічних характеристик, соціологічних опитувань, фінансових ресурсів міста).

Головна мета бізнес-симуляції сформувати в учасників практичні навички та компетенції у прийнятті управлінських рішень, що базуються на Цілях сталого розвитку, а також встановленні пріоритетів під час напрацювання концепції у сфері інноваційно-інвестиційних проєктів.

Після детальної аналітичної роботи в групах лідери команд презентували свої напрацювання та бачення розвитку міста із урахуванням локальних пріоритетів, економічних, екологічних та соціальних факторів.

Заслухавши всіх трьох доповідачів Ніна Чала та Андрій Китаєв комплексно обґрунтували специфіку напрацювань кожної із команд.

Основна мета заходу Municipal-Strategy Хакатон – це залучення наукового потенціалу та бізнесу до формування стратегічного розвитку громади, аналізі її конкурентної спроможності, популяризації, розробці портфоліо та бренду. Результат – конкретні алгоритми рішень та бачення розвитку Новоград-Волинської міської ТГ.

19 серпня у сесійній залі Будинку рад о 10:00 Національний університет «Києво-Могилянська академія», Придніпровська державна академія будівництва та архітектури та Харківській національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова розпочнуть напрацьовувати алгоритми розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади. Зокрема, матимуть змогу поспілкуватись із представниками влади, жителями громади, відвідати підприємства та установи, які функціонують на території міської ТГ, задля комплексного ознайомлення із громадою.

#ХакатонНовоградВолинський

 

Чат-бот Гаряча лінія