У Новоград-Волинському Молодіжному центрі розміщено фрагменти арт-інсталяції «НЕВИДИМІ»
![У Новоград-Волинському Молодіжному центрі розміщено фрагменти арт-інсталяції «НЕВИДИМІ»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr511rim17o61u42s6s1kmr1alu33.jpg)
В приміщенні Молодіжного Центру в рамках акції «16 днів проти насильства» та Міжнародного дня боротьби за скасування рабства розміщено фрагменти арт-інсталяції «НЕВИДИМІ», які створені для того щоб привернути увагу громадськості до проблеми торгівлі людьми та розповісти реальні історії постраждалих осіб , які живуть серед нас, але часто залишаються непоміченими.
Арт-інсталяція складалася зі 120 фігур – силуетів, що уособлює понад 120000 українців, які постраждали від торгівлі людьми. Самі фігури виготовив колишній постраждалий, який пройшов програму реінтеграції Міжнародної Організації з Міграції, та відкрив справу з виготовлення меблів.
Запрошуємо всіх бажаючих за адресою Шевченка 5/1, ІІ поверх.
Управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради