У Новоград-Волинському палаці дітей та молоді відбулося яскраве шоу “Х-фактор”
![У Новоград-Волинському палаці дітей та молоді відбулося яскраве шоу “Х-фактор”](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr66gm2k11q1r9p1ijacfu1oarfs.jpg)
28 грудня 2015 року у святково прикрашеній залі Палацу дітей та молоді відбулося яскраве шоу “Х-фактор”, на яке були запрошені учнівська та студентська молодь міста, батьки, бажаючі. До юних вихованців “Школи лідера” приєдналися і “ветерани” – випускники, які з’їхалися не тільки з різних куточків України, але й з інших країн світу: Польщі, Румунії, Канади. Поруч з традиційними вітаннями від Діда Мороза та Снігуроньки проводилися креативні конкурси, розігрувалися лоти, лунали пісні. Всіх об’єднувало: позитивний настрій, радість від спілкування, по справжньому родинний затишок.
Олена Костюк
Завідуюча методичним відділом ПДМ