У Новоград-Волинському відбувся черговий прийом громадян міським головою та секретарем міської ради
![У Новоград-Волинському відбувся черговий прийом громадян міським головою та секретарем міської ради](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drebkv1315h61m841ac91s6n1mi03q.jpg)
1 липня 2016 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко провели черговий прийом громадян.
Особисто поспілкуватися з міським головою завітало 26 новоград-волинців. За тематикою звернення стосувались необхідності вирішення питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста, соціальних проблем і лікування, земельних спорів, працевлаштування, тощо. Не обійшлося цього дня і без скарг на роботу правоохоронних органів та лікарів. Колективні звернення мешканців стосувалися масового отруєння собак та питань підняття тарифів на послуги міської лазні.
Очільник міста в черговий раз уважно вислухав громадян, по окремих зверненнях дав доручення відповідним управлінням та відділам міської ради щодо подальшого вивчення і відпрацювання порушених громадянами питань у межах їх повноважень.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради