У Новограді-Волинському активно проводяться роботи з ремонту дорожнього покриття міських доріг

9 Серпня 2016, 3:36

Враховуючи сприятливі погодні умови та на виконання планових робіт у житлово-комунальній галузі, на даний час у Новограді-Волинському активно проводять ремонт доріг.

9 серпня 2016 року заступник міського голови Віктор Шалухін, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук та інженер технагляду цього ж управління Валентина Мосейчук оглянули стан виконаних робіт з капітального ремонту дорожнього покриття на вулиці Довгополова у мікрорайоні «Смолка», а також ще ряд об’єктів.

За словами заступника міського голови Віктора Шалухіна, поточні і капітальні ремонти доріг відбуваються згідно графіку, в порядку черговості. Довжина заасфальтованої ділянки вулиці Довгополова складає 600 м., наразі залишилось довести її до ладу (вирівняти обочини, підписати їх відсівом, тощо), що буде зроблено найближчим часом.

Надалі ж, згідно затвердженого плану, будуть відремонтовані вул. Гетьмана Мазепи (Калініна), І-й пров. Медичний (І-й пров. Воровського), вул. Полянського та вул. Західна. Тож, оглянути об’єм виконання необхідних робіт відправились на вулицю Полянського та І-й провулок Медичний.

Як зауважив Віктор Андрійович, довжина вулиці Полянського складає 760 м., загальна площа дороги – 4500 м². Дана вулиця бере свій початок від вулиці Пушкіна і пролягає у напрямку вулиці Штепіна (до переходу через р. Смолка). Під час капітального ремонту тут планується облаштувати водовідвід, щоб уникнути застою води у дощову погоду.

Під час огляду І-го провулку Медичного було зазначено, що його довжина складає близько 490 м., загальна площа – 1940 м².

Начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук підкреслив, що наразі на капітальний ремонт з міського бюджету виділено 5 млн. грн., на поточний – 4 млн. грн. Поточний ремонт у місті проводиться у дворах багатоповерхових будинків та на дорогах і вулицях міста.

Також було оглянуто хід виконання робіт з викладання бордюрів на вулиці Варшавській (вул. Жовтнева), виконавцем яких визначено комунальне підприємство міської ради «Шляхрембуд».

Заїхали й на ПП Баранніков В.О., де було обговорено робочі питання, в т.ч. і щодо подальшого облаштування території Фортеці.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія