У Новограді-Волинському було проведено чергове засідання виконавчого комітету міської рад

22 Жовтня 2015, 22:46

21 жовтня, під головуванням заступника міського голови Дмитра Ружицького, відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На порядку денному було розглянуто та прийнято 12 рішень. Зокрема, про забезпечення життєдіяльності міста під час снігопадів та ожеледиці, оренду майна комунальної власності територіальної громади міста, поточне будівництво, захист житлових, майнових прав дітей та законних інтересів дитини, призначення опікуна над житлом, затвердження висновку органу опіки і піклування, надання разової грошової допомоги, виділення коштів на проведення медичних операцій, розгляд заяв громадян щодо скасування постанов про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статей 152 КУпАП та інші.

Про забезпечення життєдіяльності міста під час снігопадів та ожеледиці

Відповідним рішенням виконавчого комітету визначено завдання керівникам підприємств, установ і  організацій міста, незалежно від форм власності, підпорядкування, виду діяльності та господарювання. Зокрема, щодо забезпечення оперативного прибирання снігу з доріг та тротуарів, прибудинкових та закріплених територій,  щодо забезпечення посипання закріплених територій піщано-соляною сумішшю під час ожеледиці, тощо.

Крім того, затверджено перелік вулиць міста, які закріплені за підприємствами, установами та організаціями міста для їх очистки на випадок надмірного випадання снігу в зимовий період.

Про надання разової грошової допомоги

Згідно відповідного рішення виконкому, надано матеріальну допомогу 10-ти громадянам, які проживають на вулицях Леваневського та Житомирській на встановлення індивідуального опалення, в розмірі по 5 тисяч гривень. Крім того, вирішено надати кошти громадянам в зв’язку із скрутними життєвими обставинами, зокрема, на лікування учасникам АТО. Також  2400 гривень виділено мешканці міста на оперативне лікування.

Про розгляд заяв громадян щодо скасування постанов про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статті 152 КУпАП

Постановою адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради від 22 вересня поточного року мешканця міста, який проживає на вулиці 50 Років Жовтня, було притягнуто до адміністративної відповідальності за скоєне адміністративне правопорушення, яке передбачене статтею 152 КУпАП, а саме: захаращена бур’янами прилегла територія, наявні залишки будівельних матеріалів, відсутній покажчик вулиці і номерний знак будинку, порушення Правил благоустрою території міста, тощо. В ході обговорення вищезазначеного питання членами виконкому, враховуючи фактичне виконання громадянином вимог чинного законодавства, було вирішено задовольнити його заяву щодо скасування цієї постанови та закрити дану справу.

Наприкінці засідання заступник міського голови Дмитро Ружицький доповів про готовність виборчих дільниць до проведення місцевих виборів 25 жовтня, подякував членам виконавчого комітету за роботу впродовж каденції міської ради VI скликання, побажав успіху усім кандидатам у депутати та висловив сподівання на подальшу плідну працю на благо міста і громади.

З повними текстами прийнятих рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія