У Новограді-Волинському на центральній вулиці міста проходить святковий ярмарок

29 Липня 2019, 17:13

В рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» вже звично для новоград-волинців та гостей міста протягом трьох днів (26-28 липня 2019 року) діє святковий ярмарок народних умільців України. Ярмаркування у Новограді-Волинському стало гарною традицією. Містяни на центральній вулиці міста (вул. Шевченка) мають можливість опинитися у святковій атмосфері, зануритися у колорит велелюдного ярмарку з широким вибором сувенірної продукції та товарів легкої промисловості виробників з усієї України.

Свою продукцію на святковому ярмарку Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» представляють майстри з різних куточків України. Тут можна знайти вишиванки ручної роботи, гончарні вироби, вироби з дерева та багато іншого.

Територія ярмарку заповнена як тими, хто привіз свої різноманітні вироби на продаж, так і тими, хто хоче їх придбати. Мешканцям та гостям Новограда-Волинського пропонують сири власного виробництва, вино, наливки, медовуху, печиво, пряники, бублики власного виробництва. 

Також відвідувачі святкового ярмарку можуть взяти участь у майстер-класах та відвідати ігрові зони.

 

Чат-бот Гаряча лінія