Відбувся ХІV Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова імені Лесі Українки

29 Липня 2019, 17:13

27 липня 2019 року у музеї родини Косачів відбувся ХІV Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова ім. Лесі Українки, який проходить у рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Головною метою проведення конкурсу є популяризація творів Лесі Українки, заохочення до класичної спадщини молодих талантів, сприяння формуванню професійності, високої духовності, усвідомлення національної ідеї.

На початку заходу з вітальним словом звернулася начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць, привітала всіх присутніх у залі та побажала конкурсантам успіху, творчої наснаги, впевненості у собі та своїх силах.

Цього року участь у заході взяли 23 учасники, професійні актори театрів та концертних організацій, студенти навчальних закладів, пов’язаних зі спеціальностями культури і мистецтва з різних куточків України, а саме з: Києва, Запоріжжя, Житомира, Харкова, Луцька, Чернігова, Рівне, Сєвєроденецька.

Під час виступів учасники конкурсу своєю майстерною грою та яскравою індивідуальністю розкривали зміст творів великої поетеси Лесі Українки, демонструючи глядачам художній рівень виконавчої майстерності, самобутність виконання.

Після тривалих обговорень, журі визначили переможців ХІV Всеукраїнського конкурсу виконавців художнього слова імені Лесі Українки.

Перше місце та грошову винагороду у 3 тис. грн. виборов Остап Жежерун (м.Луцьк), друге місце та приз 2 тис. грн. розділили Анастасія Назарова (м.Київ) та Анастасія Бортнік (м.Луцьк), третє місце і 1 тис. грн. – Юлія Гаврилюк (м.Луцьк) та Віолетта Домарєва (м.Сєвєродонецьк).

Головну нагороду – гран-прі та приз у 4 тис. грн. здобув Денис Контурський (м.Житомир).

Переможцям Всеукраїнського конкурсу було вручено дипломи, грошові премії та сувенірні набори за участь у конкурсі виконавців художнього слова ім. Лесі Українки.

 

Чат-бот Гаряча лінія