У Новограді-Волинському обговорили екологічну ситуацію на річках Случ та Хомора

4 Травня 2016, 3:33

4 травня 2016 року, під головуванням міського голови Віктора Весельського, відбулася робоча, оперативна нарада з екологічних питань щодо ситуації на річках Случ та Хомора. Участь у обговоренні даного питання взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, голови постійних комісій міської ради, начальники відповідних управлінь та відділів міської ради, керівники служб і управлінь міста, представники прокуратури та громадськості.

Як уже повідомлялося, на території Баранівського району склалась катастрофічна екологічна ситуація із забрудненням невідомою речовиною річок Хомора та Случ, що спричинило масову загибель живих організмів, риби та раків. За фактами забруднення річок, органами місцевої прокуратури відкрито кримінальне провадження. Крім того, щоденно моніториться склад води у Новограді-Волинському, адже Хомора є притокою Случі. Наразі концентрація речовин у річці Случ не перевищує гранично допустиму норму.

У ході наради очільник міста зазначив на необхідності оперативних дій щодо запобігання поширення забруднення водойм. Було вирішено звернутися з відповідними листами до керівництва районів, на території яких протікають річки Случ та Хомора. Також було зауважено на вивченні питання щодо залучення для ефективного пошуку шляхів усунення цієї проблеми міжнародних екологічних волонтерських організацій.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія