У Новограді-Волинському обговорили можливості реалізації вагомих екологічних проектів

12 Серпня 2016, 10:55

11 серпня 2016 року місто Новоград-Волинський відвідали представники компанії «Ozone investment» («Озон інвестмент») – Генеральний директор Др. Томас Бретшнейдер та Менеджер проекту Дмитро Дроздов. У конференц-залі Будинку рад відбулася зустріч за участі заступника міського голови Віктора Шалухіна, начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Ірини Гудзь, головного спеціаліста цього ж відділу Ірини Потопальської, начальника відділу економічного аналізу та планування Наталії Кузнєцової.

Міжнародний інвестиційний холдинг знаходиться у Нідерландах. Компанія працює у напрямку реалізації переробки сміття у відновлювальну енергію та будівництво біогазових станцій. Більша частина твердих побутових відходів (ТВП) у розвинених країнах світу перероблюється. Україна, на жаль,  не має таких досягнень, а тому місцева влада шукає всі можливості щодо вирішення питань ТВП на місцевому рівні.

Компанія ТОВ «Ozone investment» займається використанням звалищного газу, який може стати корисним, адже його компонент – метан, можна використовувати як джерело енергії. Згідно з інформацією агентства із захисту навколинього середовища США більшість проектів із збирання звалищного газу в світі використовують для виробництва електроенергії. Реалізація зазначених проектів дозволяє знизити викиди парникових газів, знижує забруднення навколишнього середовища, створює нові робочі місця та має переваги для економіки у вигляді податків до бюджету.

Сторони домовилися вивчити потужності сміттєзвалищ Новограда-Волинського для можливості реалізації вагомих екологічних проектів у нашому місті.

 

Відділ підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій

 

Чат-бот Гаряча лінія