У Новограді-Волинському підвели підсумки щорічного конкурсу «Моє квітуче місто»

12 Жовтня 2015, 22:09

З року в рік у Новограді-Волинському дбайливі господарочки прикрашають свої прибудинкові території, установи, організації, вулиці міста та міські клумби різнобарв’ям кольорів різноманітних квітів. Тож і цьогоріч місто не залишилося осторонь дбайливого погляду та умілих рук звягельських господинь.

9 жовтня, за ініціативи міської жіночої організації та за підтримки міської влади в місті вкотре відбувся конкурс «Моє квітуче місто», який вже став доброю традицією для новоград-волинців. В цей день, у яскраво прикрашеній декоративними та живими квітами конференц-залі Молодіжного центру зібралися ті, хто обожнює своє місто і своєю працею робить все, щоб воно було найквітучішим, найохайнішим та найкращим.

На початку заходу з теплими вітаннями до присутніх звернулася заступник міського голови-начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради, голова міської жіночої організації Лариса Шутова: «Сьогодні особливий день, сьогодні ця зала наповнюється теплотою, добром, любов’ю, красою, найкращими якостями і найкращими складовими поняття щастя. Що таке щастя для нас, для жінок? Це коли в домі мир і злагода, коли в наших родинах достаток, коли наші діти посміхаються і ми радіємо з того, що посмішка дитяча як квітка, і ви, шановні, своїми руками створюєте красу, красу нашого міста. Ви небайдужі до того, якими вулицями будуть ходити наші люди. Я вже не говорю про те, як оквітчуєте ділянки біля своїх будинків, біля своїх установ. Але ви цю красу даруєте всім нам. І я думаю що саме завдяки вашому бажанню і вашим діям ми бачимо як з року в рік змінюється наше місто. І змінюється в кращу сторону. Можливо ми самі не так це вже помічаємо, тому що ми щодня тут. Але все рівно відмічаємо для себе, які квіти цвітуть весною, як розквітає наше місто влітку, і сьогодні, яке воно барвисте, дякуючи нашій улюбленій українській квітці – чорнобривцю. Я хочу подякувати вам за вашу працю, адже щоб квітка розцвіла потрібно докласти багато зусиль. Я думаю, що ми з вами будемо продовжувати цю добру, гарну, благородну справу… Ми маємо надію що будуть інші часи, мир прийде на нашу славну землю. І ми зможемо зібрати всіх жінок у великій залі, так як це робилося раніше, до цих трагічних подій, і подякувати всім. А сьогодні ми дякуємо всім в особі вас. Я бажаю вам, щоб ваші домівки були наповнені сонячним теплом, і тією любов’ю, яку ви даруєте людям. Нехай всі ваші мрії, надії, сподівання збуваються. Я бажаю, щоб ви були щасливі, здорові та багаті на людську шану».

Затим до вітального слова було запрошено першого заступника міського голови Миколу Усенка, який наголосив: «Звичайно, приємно йти по вулиці, коли навколо буяють квіти, коли зеленіють дерева, впорядковані газони. В нас дуже багато є ратних прикладів як по наших центральних вулицям, так і в приватному сектору. Хочу подякувати вам всіх за турботу про наше місто. Дуже багато гостей приїжджають і відмічають, що в нас місто завжди було гарним, а в останні роки воно стало ще гарнішим, і навіть такий невеликий штрих, що ми почали сіяти навколо дерев по тротуару чорнобривці – це гарна традиція. І дійсно на сьогоднішній день наше місто стало містом, де найбільше посіяно чорнобривців. Це невибагливі квіти, разом з тим вони ціле літо квітнуть і прикрашають наше місто. Я хочу вам всім побажати, перш за все, міцного здоров’я, а вашим родинам сімейного затишку і тепла. Хай буде у вас мир, злагода, добро. Любіть наше місто, любіть квіти, хай це приносить вам з нами спільну радість».

Після чого відбулося нагородження переможців конкурсу «Моє квітуче місто» 2015 року. Отож, подяки міського голови та сертифікати на 200 гривень отримали:

– у номінації „Краща територія біля приватного будинку“: Мостович Валентина Романівна (3 провулок Коростенський, 20); Панченко Надія Петрівна (вул. Радянська, 47а); Захарчук Валентина Мечиславівна (вул. Залізнична, 22А); Оніщук Людмила Іванівна (вул. Островського, 9В); Прилипко Галина Володимирівна (вул. Космічна, 25); Лобанова Раїса Федорівна (вул.Лянгуса, 17А); Приймак Валентина Феліксівна (вул. Лянгуса, 22б); Карплюк Клавдія Леонідівна (вул.Тельмана, 1, кв.8); Рассадіна Лариса Євдокимівна (вул. Лянгуса, 19); Гнітецька Любов Вікторівна (вул. Войкова, 27/2); Ільчук Наталія Тихонівна (вул. Добровольського, 6); Лук’янець Катерина Петрівна (вул. Добровольського, 8); Карпінська Тамара Іванівна (вул. Лянгуса, 43);

– у номінації „Краща територія навколо багатоповерхового будинку“: керуюча ОСББ „Згода“ Сахненко Людмила Миколаївна; мешканка будинку № 2 на вулиці Єрьоменка Лукашова Тамара Андрївна (ОСББ „Морське“); керівник ініціативної групи, мешканка будинку № 19а на вулиці Вокзальній Гальчук Наталія Олександрівна (ОСББ „Відродження“ міської Асоціації ОСББ „Вікторія“);

– у номінації „Краща територія біля закладу торгівлі“: диско-бар „Марсель“ (Шевчук А.В.); ресторан „Вечірній квартал“ (Ванченко Т.Й.);

– у номінації „Краща територія біля підприємства, установи, організації“: Свято-Троїцький кафедральний собор (Архієрейський намісник протоієрей Валентин Мороз); Новоград-Волинська автостанція (Громико Г.І.); Новоград-Волинське міжрайонне управління Головного управління держсанепідемслужби у Житомирській області (Довбенко Т.І.); управління праці та соціального захисту населення міської ради (Пономаренко О.А.);

– у номінації „Краща територія біля закладу галузі освіти“: ЗОШ № 5 (Капчинська Л.А.); ЗОШ № 6 (Кирчун Н.М.); ДНЗ № 16 (Данюк В.І.);

– у номінації „Краща територія біля медичного закладу“: центральна міськрайонна аптека № 217 (Сахненко Т.Р.);

– у номінації „Краща територія біля військової частини“: 12 окремий полк оперативного забезпечення – в/ч А3814 (Борісов М.М.);

– у номінації „Краще квіткове оформлення балкону“: Мостович Ірина Вікторівна (вул. Шевченка, 26, кв.32).

Враховуючи сумлінність, ініціативність окремих мешканців міста подяку міського голови за активну участь в квітковому оформленні клумб міста отримали Мосейчук Валентина Василівна, Поліщук Валентина Миколаївна та Христич Валентина Іванівна.

За ініціативність, креативність та винахідливість у квітковому оформленні святкових заходів подяку міського голови було вручено Кот Вікторії Василівні.

Під час підведення підсумків конкурсу проникливі музичні композиції для присутніх пролунали у виконанні молодшої групи ансамблю школи мистецтв «Цвіте терен» (керівник – заслужений працівник культури України Віра Матвійчук), Лідії Гапончук, вчителів школи мистецтв Лілії Полтавченко, Петра Нестерова, Сергія Лукащука, Олександра Курдіна та Сергія Орлова.

Міська рада висловлює щиру вдячність за організацію та участь у заході: міській жіночій раді, управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради, управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, агенції урочистих подій «Prazdnik» та Гічун Наталії – фотографу, яка провела професійну фотозйомку переможців конкурсу «Моє квітуче місто» (фото будуть подаровані усім учасникам заходу).

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія