У Новограді-Волинському підвели підсумки спортивного року

29 Грудня 2015, 17:33

28 грудня у спортивному залі ДЮСШ, який знаходиться у міському Палаці культури імені Лесі Українки, відбулося урочисте підведення підсумків спортивного року. Бурхливими оплесками під звуки спортивного маршу присутні зустріли учасників «Олімпійського спортивного фестивалю».

Відкрив захід начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Володимир Гамма, який висловив слова вдячності тренерам,  ветеранам сфери та спортсменам. Також участь у заході взяли заслужені працівники фізичної культури і спорту України Володимир Єрмаков, Олександр Дідовець, Михайло Олендер, Сергій Мельник, Олександр Стопичев, директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Віталій Гриценко, депутат міської ради Юра Мірзабікян, спортивні тренери, спортсмени, представники громадськості та ЗМІ.

Як зазначила ведуча заходу Світлана Смолковська: «Сьогодні саме такий день, коли спортивна  дружна родина зібралась з нагоди Свята спортивної слави! Це – свято сили, краси, здоров’я, гармонії, бадьорого настрою та впевненості в майбутньому кожного громадянина нашої держави. Сьогодні ми всі разом  зібрались щоб відзначити найкращих спортсменів минаючого 2015 року».

Під час заходу представники спортивного активу міста були нагороджені подяками управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Музичні номери для присутніх подарували Анжела Струс та зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Пролісок» (керівник – Світлана Дірко), народний фольклорний ансамбль «Ордана» (керівник – заслужений працівник культури України Віра Матвійчук), народний дитячий хореографічний ансамбль «Веселка» (керівник – Катерина Рудакова). Для показових виступів було запрошено фіналістів телепроекту «Україна має талант», дует «Strong spirit» Дмитра Чаплінського та Дмитра Микитюка. Також показові виступи присутнім продемонстрували вихованці ДЮСШ. Не обійшлося і без вітань головних героїв новорічно-різдвяних свят – Діда Мороза та Снігоньки.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія