У Новограді-Волинському продовжуються роботи з капітального та поточного ремонту міських доріг

5 Серпня 2016, 3:24

У Новограді-Волинському активно проводяться роботи з ремонту дорожнього покриття. Так, 5 серпня 2016 року оглянути хід виконання робіт на ділянці дороги по вулиці Довгополого у мікрорайоні «Смолка» виїхали заступник міського голови Віктор Шалухін, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук та інженер технагляду цього ж управління Валентина Мосейчук.

Як зазначив Віктор Андрійович, на виконання передвиборчої програми міського голови Віктора Весельського та планової роботи управління ЖКГ,Е та КВ міської ради проводиться асфальтування дорожнього покриття вулиць міста. Також діє Програма «Околиці міста», відповідно до якої ремонтні роботи здійснюються на відділених від центру міста вулицях.

Роботи з проведення капітального ремонту дорожнього покриття у поточному році розпочали із вулиці Довгополова, яка веде до річки. На зазначеному відрізку дороги, окрім заміни покриття проїжджої частини, буде прокладено 300 метрів тротуару у напрямку водойми.

Довжина даної вулиці – 600 м., ширина – 6 м. Вартість проектно-кошторисної документації обійшлась у 1 млн. 37 тис грн. Роботи виконує субпідрядна організація – ТОВ «Новоград-Волинські шляхи».

Далі, в порядку черговості, капітальний ремонт планується провести на: вул. Гетьмана Мазепи (Калініна), І пров. Медичний (Воровського), вул. Полянського та вул. Західна. Так як на проведення ремонтних робіт на цих вулицях проектно-кошторисну документацію уже затверджено. До того ж, на вулицю Західну планується запровадити рейсовий автобус для зручності пересування жителів віддаленого мікрорайону міста.

Документація для проведення відповідних робіт ще на трьох вулицях міста знаходиться на експертизі у м. Житомир.

Тож, до кінця поточного року планується провести капітальний ремонт орієнтовно на 7-ми вулицях міста.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія