У Новограді-Волинському пройшов обласний форум молодіжного активу

16 Грудня 2015, 7:20

16 грудня 2015 року у Новограді-Волинському на базі Молодіжного центру відбувся обласний форум молодіжного активу. Участь у заході взяли міський голова Віктор Весельський, заступник міського голови Оксана Гвозденко, представники управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА, представники управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради, а також представники молодіжних громадських об’єднань міста і області.

На початку форуму для гостей було проведено екскурсію Молодіжним центром та ознайомлено з роботою закладу. Затим у конференц-залі учасники зібрання обговорили актуальні питання молодіжної політики, яка впроваджується в місті.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Віктор Весельський, який висловив готовність активно співпрацювати з молоддю, якщо молоде покоління буде проявляти ініціативу. А також запропонував ряд цікавих ідей для розвитку молодіжного руху в місті.

Активним представникам впровадження молодіжної політики у Новограді-Волинському за професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики та з нагоди проведення форуму молодіжного активу було вручено грамоти управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія