У Новограді-Волинському пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики

12 Квітня 2017, 4:53

8 – 9 квітня 2017 року в місті Новограді-Волинському в новому спеціалізованому  спортивному залі  дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради за адресою: вулиця Пушкіна, 44-а пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 13 та до 15 років. В змаганнях прийняли участь 7 команд із загальною чисельністю 110 спортсменів.

У загальнокомандному заліку команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради зайняла перше місце.

Чемпіонами у своїх вагових категоріях та вікових групах стали Степовой Максим, Симчук Інна, Сімчук Даша, Халимовський Даніїл (СШ № 4), Юрін Денис, Якимович Віталій, Поліщук Владислав, Борова Валерія (ЗОШ № 8). На другу сходинку піднялись Каленюк Владислав (СШ № 4), Багінська Ірина, Шуляківська Олена (ЗОШ № 8), на третю – Василюк Ілля (СШ № 4), Степанюк Олександр (ЗОШ № 7), Гордійчук Віталій (ЗОШ № 8).

Нагородження юних спортсменів проводила начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради  Борис Наталія Петрівна. Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Команду до змагань готували тренери-викладачі дитячо-юнацької спортивної школи Золотарьова К.В. та Шевчук О.Ю.

 

В.Л. Борисюк,

директор дитячо-юнацької спортивної школи 

 

Чат-бот Гаряча лінія