У Новограді-Волинському провели в останню путь Володимира Петровича Єрмакова

29 Листопада 2016, 5:54

29 листопада 2016 року громада міста провела в останню путь заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, директора дитячо-юнацької спортивної школи Єрмакова Володимира Петровича. Людину, яка прожила достойне життя, віддавши більшу його частину спорту, залишивши по собі великий слід і добру пам’ять, яка ніколи не згасне в серцях новоград-волинців.

Володимир Петрович Єрмаков народився 29 жовтня 1946 року на Сумщині. Оскільки батько був військовослужбовцем, то місце проживання довелось змінити на місто Новоград-Волинський, де й закінчив ЗОШ №7. Далі служба у Збройних силах, затим навчання у Ризькому інституті інженерів цивільної авіації.

Був основним гравцем ризької баскетбольної команди вищої ліги, так як спорт завжди йшов паралельно з життям і став невід’ємною його частиною. Тож і не дивно, що усе своє життя він присвятив саме улюбленій справі.

З 1976 року був тренером, а у 1992 році очолив новостворену дитячо-юнацьку спортивну школу, яка сьогодні впевнено тримає рейтинг однієї з найкращих в Житомирській області, а саме 10 майстрів, 40 кандидатів у майстри спорту, 85 спортсменів першого розряду, призери і переможці обласних та всеукраїнських спортивних змагань різних напрямків.

Віддати останню шану прийшли рідні, друзі, колеги, знайомі. Багато теплих, добрих, вдячних слів прозвучало в адресу Єрмакова В.П. Міський голова Віктор Леонідович Весельський від імені міської ради, виконавчого комітету та всієї громади міста висловив співчуття рідним, друзям та колишнім колегам Володимира Петровича. „Мабуть, не знайдеться тих слів, якими можна зменшити те величезне горе, яке спіткало рідних та близьких у зв’язку з непоправною втратою. Відійшла у вічність непересічна, добропорядна людина, життєвий шлях якої був присвячений одному з найважливіших напрямків гуманітарної сфери – фізичній культурі та спорту міста. Саме Володимир Петрович був засновником дитячо-юнацької спортивної школи у місті та 24 роки очолював її. Він присвятив себе служінню обраній справі, в розвиток якої завжди вкладав щире серце, талант і уміння, професійність та відповідальність. Переконаний, що у пам’яті колег та всіх, хто знав і працював з Володимиром Петровичем, він завжди залишиться принциповим, чуйним та мудрим керівником. Нехай спочине з миром душа цієї чудової людини. Ми завжди будемо згадувати його з почуттям світлого смутку змішаного з тугою“, – зазначив очільник міста. Також прощальні промови виголосили начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталія Петрівна Борис та тренер з настільного тенісу дитячо-юнацької спортивної школи Лев Хунович Майстер.

 

Поховали

 

Чат-бот Гаряча лінія