У Новограді-Волинському прийматимуться рішення щодо залучення жителів громади до вирішення питань місцевого значення

13 Вересня 2022, 13:20

На пленарному засіданні 24 сесії міської ради, яке відбудеться 15 вересня, депутатами розглядатимуться та прийматимуться рішення, що стосуються залучення жителів Новоград-Волинської міської територіальної громади до процесу прийняття рішень та вирішення місцевих справ.

Зокрема, серед питань порядку денного – затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради та Положень щодо форм безпосередньої участі жителів Новоград-Волинської міської територіальної громади  у вирішенні питань місцевого значення.

Проекти значимих нормативних документів місцевого значення розроблялися  у співпраці з Радою Європи в Україні «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні». Зокрема, напрацьовано норми щодо залучення до вирішення питань місцевого значення і внутрішньо переміщених осіб, які наразі проживають на території громади.

12 вересня відбулася онлайн зустріч з представниками Ради Європи в Україні за участі в.о.міського голови Оксани Гвозденко, заступників міського голови Ірини Гудзь та Наталії Борис, начальника управління соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ, де обговорено актуальність прийняття відповідних рішень, вимоги до їх відповідності нормам чинного законодавства та застосування на рівні громади https://www.facebook.com/CivilParticipationPlatform/posts/pfbid0Mh88FMz93sUqGJeu7Vdjo1wEzvJGPjHbLgWYr6WtpeXjXEbtxteC6jQdN7heL1uwl .

Чат-бот Гаряча лінія