У Новограді-Волинському, у День Державного Прапора, відбувся велопробіг «Україна. Народжені вільними»

28 Серпня 2017, 7:32

З нагоди відзначення національних свят нашої державності та 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський, 23 серпня 2017 року, міським Молодіжним центром та управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради за фінансової підтримки управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації у місті Новограді-Волинському було проведено велопробіг «Україна. Народжені вільними».

Учасники заходу стартували від міського Молодіжного центру, де велосипедистів привітала директор центру Олександра Радчук та з напутніми словами до присутніх звернулась начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталія Борис. Зокрема, Наталія Петрівна подякувала всім, хто відгукнувся і став учасником велопробігу, а також побажала любителям спорту міцного здоров’я та гордості за нашу Україну і місто.

Вшановуючи багатовікову історію українського державотворення та державну символіку незалежної нашої країни, у небо здійнявся символічний прапор України з повітряних кульок. Після чого учасники патріотичного велопробігу вирушили в дорогу, загальною протяжністю – близько 18 км.

У колоні рухались начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталія Борис, заступник начальника управління Володимир Гусєв, головний спеціаліст управління Анастасія Нєпша, члени громадських організацій, військові, громадські діячі, спортсмени, активна молодь міста. У веломарафоні можна було побачити людей різних вікових категорій, до колони приєднувалися цілими родинами та компаніями друзів.

Учасники на велосипедах, прикрашених у національній символіці, проїхали вулицею Шевченка, де поклали квіти до пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО, затим велолюбителі попрямували через вулиці Пушкіна і Житомирську із зупинкою для покладання квітів біля меморіалу загиблим учасникам АТО. Далі колона вирушила по міжнародній трасі Київ-Чоп до Городища літописного Возвягеля, де було проведено екскурсію.

Поверталася учасники велопробігу вулицями Драгоманова, Героїв Майдану, Лесі Українки, Шевченка до міського Молодіжного центру.

З метою дотримання правил безпеки, колону супроводжувала карета швидкої допомоги, а рух без перешкод забезпечували працівники міського відділу поліції.

Безперечно, такі масові заходи згуртовують громаду, формують високу національно-патріотичну свідомість, прищеплюють повагу молодих громадян до державних символів України і, звичайно ж, приносять фізичну користь, адже активний відпочинок є найкориснішим для нашого здоров`я. Тож маємо надію, що з кожним роком велопробіги у місті збиратимуть все більшу кількість прихильників двоколісного транспорту та стануть доброю традицією пропаганди здорового способу життя новоград-волинців і розвитоку власної «велокультури» в місті.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія