У Новограді-Волинському урочисто відкрили головну новорічну ялинку

20 Грудня 2017, 9:26

Вже традиційно у День Святого Миколая, 19 грудня, на площі Лесі Українки біля святково оздобленої ялинки зібралося чимало юних і дорослих новоград-волинців та гостей нашого міста, щоб стати свідками відкриття новорічної ялинки.

Також, участь у заході взяли керівництво міста та посадовці. Зокрема, міський голова Віктор Весельський привітав присутніх зі святом та побажав їм здоров’я і Божої милості. Віктор Леонідович зазначив:

«Сьогодні особливий день – День Святого Миколая і ми офіційно розпочинаємо новорічно-різдвяні свята! Це важливе свято для кожного українця, яке має велике духовне значення, а особливо – для дітей, які з нетерпінням чекають цього дня. І справа, напевно, не в подарунках, а у самій атмосфері свята – передчутті магії новорічного дива.

Тому щороку, у День Святого Миколая, на площі Лесі України ми усі разом урочисто запалюємо вогники на головній ялинці міста. З нагоди свята, щиро бажаю кожній новоград-волинській родині сімейного тепла і затишку! Нехай наші серця будуть сповненими любові до ближнього, а вся наша країна живе у мирі і злагоді!»

Тим часом, святкову атмосферу створювали вокальні колективи міста. Для дітей провели цілу розважальну програму: з конкурсами, загадками і піснями. Присутніх привітав і Святий Миколай. Найбільшою радістю для малечі став момент, коли головна ялинка міста засвітилася різнокольоровими вогниками.  Радісні діти водили хороводи, милувалися новорічною ялинкою.

Отож, головний атрибут новорічно-різдвяних свят – красуню ялинку відкрито, а це значить, що зимові свята офіційно стартували.

Гарного всім новорічного настрою!

 

Чат-бот Гаряча лінія