У Новограді-Волинському успішно реалізуються Грантові угоди підписані з Програмою розвитку ООН

20 Листопада 2015, 2:21

18 листопада міський голова, Віктор Леонідович Весельський, зустрівся із Оксаною Краплич – обласним координатором Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), що фінансується Європейським Союзом та співфінансується та впроваджується ПРООН. В ході зустрічі були обговорені подальші кроки участі керівництва міста у Проекті, спільна реалізація проектів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та  навчальних закладів міста на умовах співфінансування у 2016 році.

Нагадуємо, що у 2015 році Проектом МРГ затверджено 8 мікропроектих пропозицій ОСББ міста та 2 – навчальних закладів.  Співвласники повністю виконали рекомендації Проекту МРГ, підготували необхідну документацію, провели конкурси з визначення виконавця робіт, отримали висновки державної експертизи і надіслали на розгляд спеціалістів Проекту якісно підготовлені пакети документів мікропроектних пропозицій.

6 ОСББ Новограда-Волинського підписали з Програмою розвитку ООН Грантові угоди, отримали перші транші фінансової допомоги від ПРООН, уклали договори з визначеними виконавцями робіт та спеціалістами з технічного нагляду та розпочали роботи з реалізації мікропроектів. Наші «першопрохідці» вже подали звіти про використання першого траншу. Загалом у цьому році від міста Новограда-Волинського подано 12 заявок на суму 2 444 418 грн., з них: ЄС/ПРООН – 1 294 456 грн., міська рада – 1 025 076 грн. та внески ОСББ, ГО – 121 827 грн.

Основні види робіт цих мікропроектів – це утеплення фасадів, заміна вікон і дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування, капітальні ремонти дахів, водовідливів, систем опалення. На 2016 рік Проект МРГ передбачає співфінансування проектів ОСББ на суму 62500$.

Бажаємо успіхів громаді міста, керівникам ОСББ „Чайка“, „Роялті“, „Мікрорайон „Зелені“, „Світанок“, „Наш дім“, „Маш-буд“, „Перспектива“ та ЗОШ №3, ДНЗ №14, які зуміли якісно підготувати документацію, отримати погодження та співфінансування своїх проектів. Хай вам щастить в реалізації!

Тетяна Левківська,

начальник відділу підтримки

муніципальних ініціатив та

інвестицій міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія