У Новограді-Волинському відбулась благодійна новорічна вистава молодіжного театру „Чарівна паличка“
![У Новограді-Волинському відбулась благодійна новорічна вистава молодіжного театру „Чарівна паличка“](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr669htj1jh46g6juh1jnldc3en.jpg)
29 грудня 2015 року під патронатом міського голови Віктора Весельського для дітей пільгових категорії у міському палаці культури імені Лесі Українки відбулась благодійна новорічна вистава молодіжного театру „Чарівна паличка“. На початку вистави міський голова Віктор Леонідович привітав усіх присутніх у залі з наступаючим Новим роком та побажав міцного здоров’я, щастя, достатку у родинах, щоб прийдешній рік став для кожного символом нових перемог і здобутків. І найголовніше – щоб у 2016-му на українській землі нарешті запанував мир.
Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради