У Новограді-Волинському відбулася нарада щодо запобігання ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків

1 Серпня 2017, 3:00

31 липня 2017 року відбулася робоча нарада щодо запобігання  ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків, ініціатором якої став Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На нараду були запрошені соціальні партнери Центру, а саме: служба у справах дітей (Бучинська Т.М), управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту (Борис Н.П.), управління освіти і науки  (Табакова А.О.), відділ охорони здоров’я (Дутчак Л.Р.).

На нараді були обговорені питання щодо запобігання ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків, попередження дитячої бездоглядності, нещасних випадків, дитячого травматизму. Директор центру Лапинська А.А. повідомила оперативні дані головного позаштатного спеціаліста Управління охорони здоров’я про втрату дітей в області (14 дітей).

За результатами робочої наради соціальні партнери обговорили спільну стратегію протидії дитячій бездоглядності та домовилися у разі виникнення нещасного випадку негайно  інформувати один одного та розміщувати інформацію в ЗМІ про правила поведінки та відповідальність батьків за своїх дітей під час канікул.

Додатково інформуємо, що дана проблема є досить актуальною під час акції «Безпечні канікули», тому  спеціалісти Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час відвідування сімей СЖО вручають «пам’ятка-безпечні канікули», де вказані правила безпеки в канікулярний період та наголошується батькам про відповідальність за безпеку та виховання дітей.

 

А.А. Лапинська,

директор міського центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 

 

Чат-бот Гаряча лінія