У Новограді-Волинському відбулося урочисте засідання клубу «Ветеран» з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

10 Травня 2017, 8:33

5 травня у міському Палаці культури імені Лесі Українки відбулося урочисте засідання клубу «Ветеран» з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У фойє МПК музичними вітаннями гостей запрошували учасники духового муніципального оркестру.

На початку заходу хвилиною мовчання присутні у залі вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни.

З вітальним словом до присутніх звернулась заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова: «Від імені міського голови Віктора Леонідовича Весельського прийміть найщиріші вітання з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших земляків. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу. Ваша стійкість і мужність є прикладом для українських воїнів, які зараз захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Вірю, що в країні запанує мир, спокій, добро та процвітання, а в наших домівках завжди буде затишок, тепло і достаток!

Бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, добробуту, бадьорості духу, щасливих і довгих літ життя».

Лариса Валентинівна вручила Почесні грамоти міської ради – Кулібабі Володимиру Петровичу та Максимову Василю Федоровичу, подяки міського голови – Бебешко Лідії Михайлівні, Верховецькому Бальтазару Карловичу, Дмитренко Олексію Яковичу, Довгалю Юрію Сергійовичу, Мальцеву Іллі Матвійовичу, Косянчук Катерині Іванівні, Фабрицькому Миколі Федоровичу, Шниренко Азрилу Ароновичу.

Також привітали усіх присутніх зі знаменною датою голова міської ради ветеранів, полковник запасу Василь Олександрович Парфьонов, учасник бойових дій у період Другої світової війни, полковник у відставці Максимов Василь Федорович.

Творчі колективи міста подарували свої найкращі музичні та хореографічні номери присутнім на заході.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія