У Новограді-Волинському відбулося відкриття зональних змагань в рамках проведення Х обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування

11 Травня 2019, 12:50

10 травня 2019 року на базі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки міста Новограда-Волинського відбулося відкриття зональних змагань в рамках проведення Х обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду».

У спартакіаді взяли участь представники органів місцевого самоврядування з Новоград-Волинської міської ради, Новоград-Волинської, Баранівської, Ємільчинської, Пулинської районних рад.

Протягом дня вони демонстрували свою майстерність та виборювали почесні звання переможців та призерів у таких видах спорту, як: волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шашки, швидкі шахи.

Участь у відкритті зональних змагань взяли секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Оксана Гвозденко та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

З вітальним словом до спортсменів звернувся секретар міської ради, капітан команди Новоград-Волинської міської ради Василь Остапчук, який побажав усім учасникам успішних виступів та яскравих перемог.

Також учасників спартакіади привітали голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма та голова Житомирської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик.

Крім того, команду Новоград-Волинської міської ради було нагороджено кубком і грамотою за друге місце у спартакіаді серед працівників органів місцевого самоврядування за підсумками 2018 року.

За результатами зональних змагань команда Новоград-Волинської міської ради гідно виступила на спартакіаді та показала такі результати: волейбол – І місце; міні-футбол – ІІ місце; швидкі шахи – V місце; шашки – V місце; настільний теніс – ІІІ командне місце.

Команди та переможці з індивідуальних видів спорту візьмуть участь у змаганнях обласної спартакіади, яка відбудеться в Новограді-Волинському 24 травня 2019 року.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія