У Новограді-Волинському відбулося засідання ради директорів промислових підприємств міста

9 Жовтня 2015, 21:48

8 жовтня у Новограді-Волинському відбулося засідання ради директорів промислових підприємств міста. Головуючий зібранням, заступник міського голови Сергій Колотов, проінформував присутніх про основні здобутки у соціально-економічному розвитку міста за 9 місяців цього року. Доповів про виконання доручень попереднього протоколу засідання та презентував керівникам промислових підприємств формат формування звітного кола промислових підприємств на 2016 рік. Світлана Карпінська, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради, коротко поінформувала про обсяги виробництва промислової продукції за 9 місяців поточного року. Так, за оперативними даними за звітний період найбільше наростили виробництво промислової продукції такі підприємства, як ПАТ «Хлібозавод», ПАТ «Сільмаш», ТОВ «Факро-ТЛ», ПрАТ ВКФ «Леся», ТОВ «Нові ласощі – Житомир», ПП «Меблева фабрика «Мірт», ТОВ «Укрмедпак». Також зазначила, що обсяги виробництва склали більше чотириста мільйонів.

Заступник  начальника управління Новоград-Волинської ОДПІ Олександр Лось проінформував про стан сплати податків за 9 місяців 2015 року в порівнянні з минулорічними показниками. Зокрема, до місцевого бюджету зросли податкові надходження від промислових підприємств  таких, як  ПАТ «Хлібозавод», ПАТ «Сільмаш», ПрАТ ВКФ «Леся». В цілому загальні надходження до місцевого бюджету по місту за січень-вересень 2015 року зросли.

Також в ході зібрання керівники промислових підприємств обговорили стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, поточну ситуацію в місті та основні проблемні питання, що стосуються роботи переробної промисловості. 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія