У Новограді-Волинському відбулись урочистості з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри

12 Травня 2016, 23:27

12 травня весь світ відзначає День медичної сестри. З цієї нагоди, напередодні професійного свята, у актовій залі міськрай ТМО відбулись урочистості. В заході приймали участь заступник міського голови Лариса Шутова, начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак, головні лікарі та медсестри медичних закладів міста, студенти медичного коледжу, усі ті, кому до душі праця медпрацівників, яких ще називають сестрами милосердя.

З нагоди професійного свята від імені міського голови Віктора Леонідовича Весельського, від всієї міської влади до присутніх звернулася заступник міського голови Лариса Шутова: «Медична сестра – це життєлюбність, це – розуміння чужої біди, це – відчайдушніша хоробрість, це – мудрість і людяність, це – величезна любов до людей, це – душа і серце, віддані людям. Ваші золоті руки дарують людям радість життя, ваше добре слово вселяє віру у зцілення. Нехай ваша праця буде приємною місією, а не обтяжливим обов’язком. Бажаю вам гідної, високої оцінки важкої і такої необхідної праці на державному рівні, відчуття своєї значимості і користі для суспільства. Бажаю вам плідної роботи, доброго здоров’я, миру та злагоди, всім успіхів у благородній справі охорони здоров’я жителів нашого міста!» Лариса Валентинівна привітала медсестер квітами, привітальними листами та подяками міського голови за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, відповідальне та добросовісне виконання професійних обов’язків.

Також до вітального слова було запрошено головного лікаря міськрай ТМО Василя Бориса та головного лікаря комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Інну Вошко, які побажали медичним сестрам, щоб добро, яке вони несуть людям, поверталося сторицею, та з нагоди професійного свята вручили Почесні грамоти від департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, грамоти і грошові премії від профспілкових комітетів медичних закладів міста.

Багато гарних та щирих слів у цей день було адресовано працівникам сестринської справи. Захід супроводжувався музичними вітаннями студентів медичного коледжу та медичних сестер. Крім того, перед присутніми у залі з чудовим пісенним подарунком виступила директор міського Палацу культури імені Лесі Українки Ірина Антипчук.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія