У Новограді-Волинському відбулися підсумкова нарада галузі соціальної сфери та урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери

3 Листопада 2016, 3:52

Щороку у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівників соціальної сфери. Це свято було започатковано згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99, щоб виявити повагу до людей, завдяки яким виконується соціальна підтримка малозахищених верств населення.

2 листопада 2016 року у Новограді-Волинському відбулися підсумкова нарада галузі соціальної сфери та урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

Цього дня у міському Палаці культури ім. Лесі Українки привітали та відзначили працівників галузі з професійним святом міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Лариса Шутова, голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександр Богдан, голова міськрайонного громадського об’єднання «Спілка – Чорнобиль» Ярослав Співак, заступник голови спілки «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій» Руслан Мосейков.

На початку заходу до працівників соціальної сфери звернувся очільник міста Віктор Весельський: «На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність. Наразі у соціальній сфері міста Новограда-Волинського працює 248 чоловік. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує». А також наголосив: «Приємно відзначити, що завдяки спільним зусиллям депутатів міської ради та усіх вас у соціальній сфері міста відбуваються відчутні зміни на краще для новоград-волинців. Переконаний, що вам вистачить наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого міста».

З нагоди свята заступник міського голови Лариса Шутова зазначила: «В усі часи працівники соціальної сфери були на передовій, першими відчували людські проблеми і прагнули їх розв’язати. В нашому місті на такій передовій самовіддано працюють 12 установ. Кожен з вас вкладає свою частку у підтримку обездолених, безробітних, інвалідів, самотніх малозабезпечених, сиріт. У роботі всіх установ є те, що притаманно тільки вам – сміливі рішення, висока працездатність, професіоналізм, відданість справі». Лариса Валентинівна висловила щиру подяку очільнику міста та всьому депутатському корпусу міської ради, підприємствам надавачам послуг населенню, закладам охорони здоров’я, освіти та науки, культури, працівникам поліції, кримінально-виконавчої інспекції, благодійним фондам та усім небайдужим за співпрацю із соціальними службами та установами міста.

Разом з тим про роботу управління праці та соціального захисту населення міської ради за 9 місяців 2016 року прозвітувала начальник управління Лілія Хрущ, яка детально зупинилася на діяльності кожного відділу та сектору управління. А також звернулася до колег з вітаннями: «Від щирого серця вітаю вас з професійним святом! Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби, ваша праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла! Висловлюю вдячність за вашу роботу. Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю. Здоров’я вам, вашим родинам та мирного чистого неба над головою».

Під час урочистостей міського голову Віктора Весельського було нагороджено вищою нагородою Товариства Червоного Хреста України «Почесна відзнака», секретар міської ради Олена Пономаренко отримала Почесну грамоту обласної ради, заступник міського голови Лариса Шутова – Почесну грамоту обласної державної адміністрації.

З нагоди професійного свята усі керівники установ соціальної сфери міста отримали вітальні листи від міського голови.

Крім того, Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, активну участь в житті громади міста та з нагоди Дня працівників соціальної сфери були відзначені:

начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Хрущ Лілія Василівна;

завідувачка відділення надання адресної, натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради Лойко Нонна Олександрівна;

начальник відділу бухгалтерського обліку управління праці та соціального захисту населення міської ради Герасим Людмила Олександрівна;

завідувачка сектору з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення міської ради Іванченко Ганна Іванівна;

спеціаліст першої категорії сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення міської ради Ліщук Олександр Юрійович;

спеціаліст першої категорії міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Корнійчук Алла Петрівна;

головний спеціаліст – юрисконсульт служби у справах дітей міської ради Годун Ангеліна Вікторівна.

Ще ряд працівників соціальних служб та установ міста, а також депутати обласної та міської рад, голови постійних комісій міської ради були нагороджені подяками міського голови, обласної організації Товариства Червоного Хреста України та міськрайонного громадського об’єднання «Спілка – Чорнобиль».

На завершення заходу для усіх присутніх гарним подарунком став концерт за участю заслуженого артиста України Володимира Коваленка, директора міського Палацу культури ім. Лесі Українки Ірини Антипчук, муніципального духового оркестру та народного дитячого хореографічного ансамблю «Веселка».

Безперечно, соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Адже саме працівники соціальної сфери відчувають життєвий пульс суспільства. Тож, день працівників соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія