У Новограді-Волинському відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня молоді

29 Червня 2016, 5:13

26 червня 2016 року у місті Новограді-Волинському відбулися заходи патріотичного спрямування з нагоди Дня Молоді. Розпочалися урочистості о 19:00 годині з маршу молодих патріотів, за участі міського голови Віктора Весельського, секретаря міської ради Олени Пономаренко, першого заступника та заступників міського голови, колективів управлінь та відділів міської ради, представників громадських і молодіжних організацій, та молоді. Учасники ходи пройшли центральною вулицею міста під супровід духового муніципального оркестру.

Біля Молодіжного центру на новоград-волинців та гостей міста чекала привітальна композиція від оркестру 30-ї ОМБр.

 З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Віктор Леонідович Весельський:

«Шановні новоград-волинці! Дорогі юнаки та дівчата!

Щороку в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Бути молодим прекрасно, але пам’ятайте, що молодість зобов’язує бути неупередженим, відповідальним, сміливим, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного.

У місті Новограді-Волинському проживає понад 16 тисяч молодих людей у віці від 18 до 35 років. Молодь є важливою складовою громади міста, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу. Це – найбільш мобільна й соціально-активна верства населення, відкрита для ідеологічного й творчого розвитку та впливу, найбільш здатна для вдосконалення, здобуття нових знань, вмінь та навичок.

Цей святковий день приємна нагода зазначити, що ми пишаємося новоград-волинською молоддю, яка крокує в ногу з часом: вміє вчитися, працювати і відпочивати.

З особливою гордістю ми говоримо сьогодні про тих молодих людей, які стали на захист нашої держави на Сході України. Їм випали надскладні випробування, але їх мужністю, силою духу, відповідальністю можна захоплюватись. Вони демонструють нам та усьому світові приклад непідробного патріотизму, самовідданості та любові до рідної землі.

Твердо вірю у те, що кожному з вас не забракне мужності і стійкості, щоб захистити Батьківщину, захистити життя своїх рідних і близьких.

Будьте гідними й свідомими громадянами, усім серцем любіть Україну, свій рідний край, свій народ.

Адже ви – творці сьогодення та майбутнього.

Ми покладаємось на кожного молодого громадянина – патріота нашого міста, України загалом, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу, виявляти національну гідність, знати і цивілізовано відстоювати свої права та виконувати обов’язки, сприяти злагоді в суспільстві.

Впевнений, що ми разом побудуємо суспільство, яке гідне сучасної Європи.

Тож, у День молоді від щирого серця бажаю вам творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум та душа.

Нехай ніколи не вичерпається ваш оптимізм, завзятість в отриманні знань, активна життєва позиція! Прагніть до нових перемог і звершень.

Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими! Будьте здорові і щасливі!

Зі святом!

Слава Україні!»

Також під час урочистих заходів подяками міського голови за особисті досягнення нагороджено активну молодь міста Новограда-Волинського, а саме:

1. Гаврилюк Аліну Олександрівну – активістку молодіжного клубу активного покоління «NIKA», за активну участь у житті громади міста Новограда-Волинського та з нагоди Дня молоді.

2. Гарбар Дарину Володимирівну – студентку КВНЗ «Новоград-Волинського медичного коледжу», члена міськрайонного осередку всеукраїнського союзу ветеранів АТО, за активне сприяння та розвиток патріотичного руху серед молоді міста та з нагоди Дня молоді.

3. Даценка Дмитра Юрійовича – головного сержанта взводу управління, командира бойової машини «Град» 30 ОМБР в/ч А 0409, за особистий внесок у захисті територіальної цілісності держави під час проведення антитерористичної операції, активну участь у патріотичному вихованні молоді та з нагоди Дня молоді.

4. Корнійчук Аллу Петрівну – спеціаліста І категорії міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за високі досягнення у праці, наполегливість, сумлінне виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня молоді.

5. Ліберду Володимира Анатолійовича – помічника голови міськрайонного осередку Всеукраїнського союзу ветеранів АТО, за активне сприяння та розвиток патріотичного руху серед молоді міста Новограда-Волинського та з нагоди Дня молоді.

6. Лисюка Сергія Олеговича – керівника гуртка Новоград-Волинського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за сумлінну працю, високий рівень ініціативи, творчості, підготовку обласних змагань, конкурсів, виставок з науково-технічної творчості учнівської молоді та з нагоди Дня молоді.

7. Марциновського Юрія Сергійовича – майстра спорту України з шашок, багаторазового чемпіона України з шашок, за вагомий внесок у розвиток спорту в місті Новограді-Волинському та з нагоди Дня молоді.

8. Михайлову Анжелу Миколаївну – керівника гуртка Палацу дітей та молоді міста Новограда-Волинського, за сумлінну працю, високий рівень ініціативи, творчості, активну участь у проведенні загальноміських заходів та з нагоди Дня молоді.

9. Мордас Вікторію Валеріївну – тренера Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ», за ініціативність, активну громадську діяльність та підтримку здорового способу життя серед молоді та з нагоди Дня молоді.

10. Нестеренко Олену Сергіївну – активістку молодіжного клубу активного покоління «NIKA», за активну участь у житті громади міста Новограда-Волинського та з нагоди Дня молоді.

11. Нєпша Анастасію Юріївну – головного спеціаліста управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, за високі досягнення у праці, наполегливість, сумлінне виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня молоді.

12. Рибачка Вадима Анатолійовича – тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи, майстра спорту України з карате, багаторазового чемпіона України з карате, за вагомий внесок у розвиток спорту та популяризацію карате в місті Новограді-Волинському та з нагоди Дня молоді.

13. Романюка Віталія Володимировича – Гвардії прапорщика, старшого водія другого відділення взводу водоматеріального забезпечення 30 ОМБР в/ч А 0409, за особистий внесок у захисті територіальної цілісності держави під час проведення антитерористичної операції, активну участь у патріотичному вихованні молоді та з нагоди Дня молоді.

14. Стоцьку Наталію Миколаївну – начальника юридичного відділу управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради за високі досягнення у праці, наполегливість, сумлінне виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня молоді.

15. Чуя Олега Андрійовича – начальника оркестру, військового диригента 30 ОМБР в/ч А 0409 за активну участь у проведенні молодіжних заходів, патріотизм, активну життєву позицію та з нагоди Дня молоді.

До вітального слова було запрошено учасника АТО Ігоря Лук’янця, який показав силу волі та духу в боротьбі з ворогом України; волонтера корпусу миру США Кендру Вол, яка приїхала в Україну і два роки буде працювати з молоддю Новограда-Волинського; волонтера громадської організації «Ніка» Тетяну Лопатюк.

Крім того, протягом дня у міському парку культури та відпочинку проходила патріотична акція «Долоні миру», під час якої всі охочі мали можливість залишити свої відбитки долонь на полотнах, які надвечір, під час урочистостей було передано для військових у зону АТО.

Музичні привітання цього дня дарували оркестр 30-ї ОМБр, Віта Чуй та інші.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія