У Новограді-Волинському вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО

29 Червня 2016, 5:14

26 червня 2016 року у Новограді-Волинському відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу загиблих воїнів АТО. В цей день, біля пам’ятного знаку, вшанували пам’ять тих, хто віддав свої життя захищаючи суверенітет, територіальну цілісність рідної держави на Сході України, міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник та заступники міського голови, депутати міської ради, колективи управлінь та відділів міської ради, представники громадських організацій, родини загиблих військовослужбовців та небайдужі жителі міста. Схиливши голови, присутні хвилиною мовчання віддали шану усім, хто не повернувся із зони АТО.

Слово було надано міському голові Віктору Весельському, який у своєму виступі зазначив: «Шановна новоград-волинська громадо! Так вже повелося, що з початку 90-х років українська молодь завжди першою піднімалася на боротьбу. Студентська революція на граніті, Помаранчева революція, Революція гідності невпізнанно змінили нашу країну, чітко окреслили унікальну політичну українську націю на пост-радянському просторі.

Молодь України зробила рішучий вибір на користь демократії, правди і справедливості, гучно заявила про своє бажання бути вільними людьми у вільній країні.

Ми пишаємось нашими молодими людьми – справжніми українцями.

За останні роки за Україну, за нашу Батьківщину, за її свободу і демократію, за всіх українців, на жаль, загинуло багато її синів. А ще тисячі патріотів нашої держави зараз знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З нашого міста загинуло 38 чоловік, з них – 23 – це молодь віком від 35 років. Наші герої відійшли у вічність, віддавши найдорожче – своє життя, за свою рідну землю, не дочекавшись цього свята – Дня молоді.

Неможливо воскресити загиблих героїв, але ми маємо гідно вшановувати пам’ять про них. Кожен з нас має пам’ятати, якою ціною здобувається мир на нашій землі.

Сьогодні, біля Меморіалу загиблих воїнів АТО, ми разом з родинами та побратимами загиблих, вшановуємо пам’ять наших земляків, військовослужбовців місцевого військового гарнізону. Це наш спільний біль і наш з вами обов’язок завжди про це пам’ятати, бо до того часу поки живе пам’ять наші рідні і близькі завжди разом з нами.

Щиро вірю, що війна на сході України рано чи пізно закінчиться і обов’язково – нашою перемогою. Тому уже сьогодні, напередодні 20-ї річниці Конституції України, нашій молоді слід думати про те, як будувати Україну завтра, адже саме нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні, з тим щоб вона зайняла гідне місце серед розвинених європейських держав і країн світу.

Успіхів вам, шановні присутні, в усіх справах і починаннях, міцного здоровя, щастя, невичерпної енергії, оптимізму та миру, нехай омине Україну і наш край надалі ця гірка чаша війни!

Слава Україні!»

Затим громада міста поклала квіти до підніжжя пам’ятного знаку загиблих земляків.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія