У Новограді-Волинському відзначили День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

21 Березня 2016, 8:40

18 березня 2016 року напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відбулися урочистості з цієї нагоди.

З найкращими привітання та побажання до присутніх працівників галузі звернувся міський голова Віктор Леонідович Весельський. Зокрема очільник міста зазначив: „Комунальні блага стали настільки звичними, що ми навіть не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Адже клопітка праця кожного з вас починається в той час, коли більшість мешканців нашого міста ще не прокинулась, а завершується коли більшість вже сплять. Успіхи звичайно є – місто чисте та охайне, повністю освітлене в вечірній час, щорічно проводяться роботи з ремонту доріг, благоустрою, озеленення та багато іншого. Сьогодення ставить перед вами нові завдання. Вони полягають у тому, щоб рівень послуг відповідав сучасним європейським стандартам. Адже сфера послуг – одна з найважливіших складових економіки нашого міста.“ З нагоди свята Віктор Леонідович висловив сподівання, що працівники галузі й надалі з відчуттям відповідальності будуть працювати над поліпшенням умов життя населення, подальшого благоустрою нашого міста та підвищенням якості побутових послуг. Побажав міцного здоров’я, професійних успіхів та нових трудових здобутків. Після слів привітання міський голова В.Л.Весельський нагородив найкращих працівників галузі почесними Грамотами Новоград-Волинської міської ради та Подяками міського голови за сумлінне виконання професійних обов’язків та з нагоди професійного свята.

Також вітання лунали від голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Анатолія Легенчука. Творчі колективи міста дарували свої найкращі музичні та хореографічні номери присутнім працівникам житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія