У Новограді-Волинському з робочим візитом перебуває Міністр соціальної політики А.О. Рева

27 Квітня 2017, 7:00

Сьогодні, 27 квітня 2017 року, з робочим візитом щодо впровадження проекту «Прозорий соціальний офіс» у м. Новограді-Волинському перебуває Міністр соціальної політики України Андрій Олексійович Рева.

На в’їзді у місто Міністра зустріли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Лариса Шутова, директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Марія Левицька, командир в/ч А 3814 Микола Борісов, представники місцевих ЗМІ.

За гарною традицією високопосадовця зустрічали з хлібом-сіллю – візитівкою міста, символ благополуччя і процвітання «Рогом достатку». Затим покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим учасникам антитерористичної операції присутні вшанували пам’ять загиблих військових у зоні АТО.

У програмі візиту Міністра – відвідування закладів соціальної сфери міста, а також огляд приміщення для реконструкції та земельної ділянки під будівництво «Прозорого соціального офісу».
Об 11:00 годині у великій сесійній залі Будинку рад відбудеться прес-конференція за участі Міністра соціальної політики України Андрія Олексійовича Реви, яка транслюватиметься у прямому ефірі на місцевому телебаченні.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія