У Новограді-Волинському за народною традицією до міської ради завітали посівальники

14 Січня 2016, 20:28

14 січня  в Україні Новий рік за старим стилем, разом з тим православна церква вшановує пам’ять Святого Василя. Це одне із трьох великих зимових свят: Різдво, свято Святого Василя й Водохреща.

Святий Василь Великий вважався покровителем землеробства. Тому основною обрядодією цього дня було засівання осель українців збіжжям із відповідними примовляннями.

Отож, за народною традицією, 14 січня до Будинку рад у нове приміщення громадської приймальні посівати та співати посівальних пісень завітали колектив ЗОШ №2 та дитячий фольклорний ансамбль Палацу дітей та молоді «Мальви» (керівник – Галина Кучинська).

Послухавши посівальників, міський голова Весельський В.Л., секретар міської ради Пономаренко О.А., заступники міського голови Гвозденко О.В. та Бондаренко Ю.О., керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А., в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Хрущ Л.В., начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Левицька М.Я. подякували творчим колективам за теплі та добрі побажання, за гарний піднесений настрій, який було створено для душі. А Віктор Леонідович, як і годиться за традицією, вручив посівальникам подарунки.

 

Відділ   інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія