У Новограді-Волинському завершилася робота пришкільного табору «Білі вітрила»

21 Червня 2016, 3:46

16 червня 2016 року відбулося святкове закриття пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Білі вітрила» на базі спеціалізованої школи  №4.  Швидко пролетіли 14 днів  цікавого та захоплюючого літнього відпочинку у рідному навчальному закладі для більш як 200 дітей початкових класів, серед яких 43 – діти з сімей учасників АТО та 14 – із малозабезпечених сімей.

За час діяльності табору відпочинку для  вихованців було організовано екскурсії – до місцевого краєзнавчого музею (палац культури ім. Лесі Українки), музею льону (Палац для дітей та молоді), музею родини Косачів, на кондитерську фабрику «ЖАКО», до пожежної частини, міських дитячої та юнацької бібліотек. Діти також побували на «Майстер-класі» у ЦНТУМ, відвідували міський парк культури та відпочинку, стадіон «Авангард», стадіон ДЮКФП (р-н «Морське»). Протягом роботи табору для дітей були організовано розважальні конкурси «Принц табору», «міс Україночка», «Веселий експрес», «Голос табору», «Веселі старти», «Мій вожатий – найкращий», малюнку на асфальті «Ми діти твої, Україно!» а також День індіанця (на галявині поблизу р. Смолка), День навпаки, День хлопчиків, День дівчаток, «Шоу-каракулі», розважальні дискотеки, концертна програма «Ми –найкращі!», інсценізація української народної казки, загально табірні змагання з футболу. Про те, що дітям було  цікаво у таборі свідчить середня відвідуваність оздоровчо-відпочинкового табору – 180. Велика заслуга у популярності роботи «Білих вітрил» належить педагогам-організаторам табору Юлії Віталіївні Ніколаєвої, Наталії Василівни Василенко, вихователів та вожатих 8 загонів.

За результатами участі у табірних розважальних заходах кожен із  загонів на щоденних лінійках отримував різнокольорові промінчики. Отож, за рейтинговим оцінюванням роботи загонів найбільшу кількість промінчиків за 14 днів отримали  діти 6 та 7 загонів  під назвою «Романтики» і «Капітошки». Закінчилася урочиста лінійка відправлянням у відкриту подорож символічного кораблика «Білі вітрила», щоби наступного літа знову зустріти його у своїй школі  під час  найдовших канікул.

Організатори табору вдячні керівникам  музеїв – краєзнавчого, родини Косачів, льону, дитячої та юнацької бібліотек, ССД, ЦНТУМ, ПДМ, фабрики «ЖАКО», пожежної частини, МЦСССДМ за плідну співпрацю в організації дитячого відпочинку у пришкільному таборі СШ №4.

 

С.Чачина,

начальник табору

 

Чат-бот Гаряча лінія