У рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек у бібліотеках міста проходитимуть заходи

28 Вересня 2017, 17:04

Запрошуємо читачів, мешканців нашого міста взяти участь у заходах з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

У центральній дитячій бібліотеці з 26-30 вересня на ігро-бібліотеку «Візьми книжку почитати – візьми іграшку пограти!», ретро – виставку фотоальбомів «Бібліотека у двох століттях». 29 вересня о 10.30 годині на казкові піжмурки «Знайди героя казки», об 11:00 годині відбудеться захід  «Бібліотека  – книжковий дім». 30 вересня запрошуємо на захід «Свято книги і професійного таланту!» та «Бібліотека – мудрість всіх віків, хранителька добра», а також на бібліотечну акцію «Сьогодні ти – бібліотекар». Цього ж дня о 14:00 годині у центральній дитячій бібліотеці проходитиме підведення підсумків конкурсу «Найкращий читач літа – 2017».

27 вересня о 16:00 годині у бібліотеці-філії №1 відбудеться година-сюрприз «Щастя бути читачем», 29 вересня о 10:00 годині на захід «Відкрий світ книг і знань». 30 вересня відбудеться  захід «Бібліотека – мудрість всіх віків, хранителька добра».

Бібліотека-філія №2 запрошує 28 вересня о 10:00 годині на урок-екскурсію  «Запрошуємо у чарівне царство книг», 30 вересня – «Книжковий дім – відкритий всім».

29 вересня у бібліотеці-філії №3 відбудеться захід «Бібліотека – давня і вічно юна оселя людського розуму».

28 вересня Бібліотека-філія №5 запрошує на день відкритих дверей «Світ чудес – бібліотека»

Впродовж вересня в бібліотеках міста проходить акція «Подаруй бібліотеці книгу!»

Шановні наші читачі, друзі та партнери бібліотек!

Щиро вітаємо всіх  з нашим спільним  святом! Бажаємо всім серцем, прагненнями і вчинками допомагати  бібліотекам нашого міста! Будьте завжди поруч, сприяйте збереженню бібліотек,  перетворенню бібліотек у відкритий громадський простір!  Насолоджуйтеся часом, проведеним у бібліотеці,  а працівники бібліотек завжди  Вам радо у цьому допоможуть.  

Бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, мирного неба, віри, надії, любові, наснаги та впевненості у тому, що завдяки  БІБЛІОТЕКАМ, КНИЗІ та  ЧИТАННЮ  наша країна переборе труднощі і стане процвітаючою, гармонійною країною мудрих та самодостатніх людей.                            

З повагою та найкращими побажаннями працівники бібліотек міста

 

Чат-бот Гаряча лінія