У селі Дідовичі відзначили День села

28 Серпня 2021, 19:12

У селі Дідовичі відзначили День села

Українська музика, танцювальні номери, приємний настрій та усміхнені люди – головні елементи святкування.

Жителі села радо зустрічали гостей. На святковий концерт завітали секретар міської ради Оксана Гвозденко та керуючий справами виконавчого комітету міської Олександр Доля.

У своєму вітальному слові секретар міської ради Оксана Гвозденко висловила слова вдячності кожному жителю за їх самовіддану працю та розвиток села.

«Досягнення села складаються із праці його жителів. Надзвичайно приємно усвідомлювати, що ми є однією родиною, адже наша сила у єднанні. Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб село розвивалося. Бажаю кожній сім’ї добробуту, щастя та родинного затишку у ваших домівках. Нехай здійснюються всі ваші мрії, міцного здоров’я, сили та натхнення!», – звернулась до присутніх Оксана Гвозденко.

Також секретар міської ради Оксана Гвозденко під час урочистої частини вручила Подяки міського голови та подарунки жителям села за плідну співпрацю, партнерську підтримку та з нагоди свята села Дідовичі. Подяки та подарунки отримали:

– Валентина Гальчук;

– Надія Редька;

– Марія Музика;

– Галина Лівчук;

– Світлана Водоп′янчук;

– Таїса Остапенко;

– Колектив футбольної команди «Землероб» (тренер Тарас Максименко);

– Колектив вокальної групи «Мальви» села Дідовичі (завідуюча закладом культури Валентина Деюн);

– Фольклорний колектив «Молодички» села Борисівка (завідуюча закладом культури Любов Коваль).

Під час святкування Дня села була атмосфера єдності та бережного ставлення до традицій. Було цікаво та весело дітям та дорослим.

 

Чат-бот Гаряча лінія