У спеціалізованій школі №4 відзначили Великдень
![У спеціалізованій школі №4 відзначили Великдень](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr9s6ntc6gi15ec50b1nc81taj22p.jpg)
Свято Світлого Воскресіння Христового – одне з найвеличніших християнських свят. В рамках проведення тематичних заходів у нашій школі з нагоди Пасхи відбулися уроки духовності. Учні 8-А класу запросили всіх восьмикласників на виховну годину «Під дзвони Великодня хай доля квітне!», де розповіли гостям про святкові народні українські звичаї і традиції. У переддень свята у фойє школи діти прикрасили святкове деревце власноруч зробленими Великодніми писанками і крашанками.
Далеко від рідних домівок змушені зустрічати Великодній празник воїни військових частин, які дислокуються у нашому місті. Беручи активну участь у загальношкільній благодійній акції, учні зібрали понад 300 пасок, написали святкові вітання воїнам і передали їх представнику ІІ-го артилерійського дивізіону бригадно-артилерійської групи 30-ої ОМБр для відправки до нового місця служби – територію, де проводиться АТО
Прес-центр Новоград-Волинської спеціалізованої школи №4