У закладах освіти Звягеля завершили роботу табори організованого відпочинку з короткотривалим перебуванням

5 Липня 2023, 9:37

Літо – улюблена пора дітей, час веселих канікул, цікавого відпочинку.

З метою охоплення дітей різними формами відпочинку протягом 10 днів, з 19 червня по 30 червня, на базі закладів загальної середньої та позашкільної освіти працювали табори організованого відпочинку з короткотривалим перебуванням різних напрямків роботи: чотири гуманітарних, два спортивних, спортивно-туристський,два національно-патріотичних та п’ять змішаних. У них мали змогу відпочити майже тисячу дітей.

Усі табори працювали з дотриманням вимог воєнного часу. Радісно і жваво проводили діти час у загонах. Всі види виховної діяльності проходили в таборі відповідно до режиму дня та плану роботи. Особлива увага приділялася організаційно-громадській діяльності: роботі в загонах (виконання доручень, вибори активу, самостійний розподіл різних видів робіт, підведення підсумків різних конкурсів), участі у проведенні табірних та загальноміських заходах, екскурсіям.
Уся робота таборах організованого відпочинку базувалася на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективних творчих справах та полягала у проведенні кожного дня змістовної цікавої активної справи. Усі заходи були спрямовані на безпеку дітей та на виховання почуття патріотизму. Для вихованців проводились наступні виховні заходи: вікторини, спортивні естафети, мовні години, патріотичні вікторини, конкурси малюнків на асфальті, благодійні акції, квести, майстер-класи, конкурсно-розважальні програми, активні ігри на свіжому повітрі. Невід′ємною частиною табірного життя стало національно-патріотичне виховання та проводились наступні заходи: патріотичні вікторини «Я люблю Україну», конкурс плакатів «Долоньки єднання», благодійні акції «Нашим захисникам від маленьких патріотів з великим серцем», квести « Я справжній патріот», майстер-класи «Патріотичний оберіг» та інші. Під час перебування в мовних таборах ігровій формі діти поповнювали лексичний запас різної тематики, вивчали культуру англомовних країн та історію рідного краю, брали участь у безпечних майстер-класах та кожен день мав свою назву. Наприклад, Cuisine Day, Sport Day, Ecology Day, Swichon Ukraine, Art Day, Fashion Day. Також кожного ранку з дітьми проводили музичну веселу руханку на свіжому повітрі, спортивні змагання та брали участь у Всеукраїнському заході «Рух – це здорово!».
Діти мали змогу відвідати кінотеатр, відділ поліції, управління ГУ ДСНС, бібліотеки, музеї та інші заклади.
Вся інформація про роботу таборів висвітлювалась на офіційних сторінках закладів у мережі Facebook.
До 07 липня ще працює табір на базі КЗ «Центр позашкільної освіти», де відпочивають 200 дітей.
У день закриття таборів вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період був цікавим, насиченим подіями та незабутніми емоціями.
Чат-бот Гаряча лінія