У Житомирі відбулась презентація проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату»

17 Квітня 2024, 10:20

 

Вчора, 16 квітня, у Житомирі відбулась презентація проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» до якої долучились міський голова Микола Боровець та начальниця служби у справах дітей Нонна Лойко.

Проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» виконується спільно Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Партнерством «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики України, Координаційним центром із розвитку сімейного виховання та догляду дітей, Національною соціальною сервісною службою України, службами у справах дітей територіальних громад, обласних воєнних адміністрацій, центрами надання соціальних послуг, регіональними центрами соціальних служб, неурядовими організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Головна мета проєкту – розвиток патронату в громаді, сприяння у збільшенні кількості патронатних сімей, а також психологічна, фізична та матеріальна підтримка таких сімей.

Для реалізації проєкту, з 617 охочих громад, відібрали 184, в тому числі й Звягельську.

Також під час заходу Микола Боровець підписав додаткову угоду про співпрацю між Звягельською міською радою та UNICEF, що відкриває нові можливості для покращення якості життя дітей та молоді, сприятиме розвитку освіти, охорони здоров’я, соціальної підтримки та інших сфер, які впливають на добробут молодого покоління.

Нагадаємо, що між Представництвом Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні та Звягельською міською територіальною громадою раніше підписано Меморандум про взаєморозуміння та взаємодію.

Тож даруймо дітям усмішки, відкриваймо можливості для навчання та розвитку, створюймо безпечне та любляче середовище для їхнього зростання. Кожен маленький крок уперед може змінити їх життя назавжди.

Служба у справах дітей Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія