У Житомирській області пройде програма для жінок “Запусти власну справу”
![У Житомирській області пройде програма для жінок “Запусти власну справу”](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/105f8d_254b3f5fb95c40e18c60b3ec55afb1damv2.webp)
Готові реалізувати свої бізнес-мрії? Скоро у Житомирській області пройде програма для жінок “Запусти власну справу”! За три насичених дні ви отримаєте знання й консультації від провідних експерток/ів для старту та розвитку вашого бізнесу.
Подавайте заявку до 1 березня: https://cutt.ly/3wTcrJVy
Для кого ця програма?
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
Під час навчання ви опануєте такі теми:
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
Участь для відібраних жінок безкоштовна. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування. Більше інформації про програму — https://www.silabua.com/post/training-zhytomyr
Приєднуйтесь, втілюйте вашу ідею в життя разом зі спільнотою підприємиць!
____
Тренінгова програма “Запусти власну справу” реалізується SILab Ukraine і стала можливою за фінансового сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини й у партнерстві з Terre des hommes – Україна та ChildFund Deutschland.