У Звягелі пройшла вулична акція #ПротиДій торгівлі людьми

18 Жовтня 2023, 14:50

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, порушенням прав людини. Саме тому щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований у жовтні 2007 року Європейським Парламентом.

Наразі проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення рф на територію суверенної незалежної держави України. Наша держава зіткнулася із катастрофічними гуманітарними і соціальними наслідками (сексуальне насильство з боку військ рф, торгівля людьми, примусове вивезення мирних жителів до рф тощо). Жінки та діти, які змушені покинути Україну, також стикаються з ризиками торгівлі людьми.

18 жовтня управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту спільно з Звягельським міським центром соціальних служб було організовано вуличну акцію #ПротиДій.

З мешканцями міста було проведено бесіди та роздано інформаційні буклети, як не стати жертвами торгівлі людьми, а якщо вже потрапили до такої ситуації – як правильно поводитися.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Звягель

Звягельський міський центр соціальних служб

Чат-бот Гаряча лінія