У Звягелі відбувся Всеукраїнський літературно-мистецький благодійний фестиваль “СловоДзвін”

23 Травня 2023, 11:42

У вихідні дні в Звягелі відбувся Всеукраїнський літературно-мистецький благодійний фестиваль “СловоДзвін” на який завітали письменники, літературні діячі з різних регіонів України, бо ж навіть в такий нелегкий час важливо розвивати рідне українське слово!

???? Цикл заходів фестивалю розпочався у Центральний бібліопростір імені Юрія Ковальського поетично-музичний перформансом “До ніг лягла вже четверта путь” за участі Віктора Крупки поета, літературознавця, викладача ВДПУ ви. М. Коцюбинського та Юрія Іванця, житомирського барда, композитора і громадського діяча.
???????? У рамках фестивалю “СловоДзвін” відбулася презентація літературного альманаху “СНІП: сучасна новелістика і поезія”. Ліричні і патріотичні вірші у поєднанні з музикою справили незабутнє враження.
???? Також під час фестивалю було організовано благодійний ярмарок, де кожен охочий міг придбати книги, сувенірну продукцію та пригоститися смаколиками української кухні, а кошти виручені з ярмарку будуть спрямовані на допомогу ЗСУ.

???? Організатор Звягельська бібліотека та літературне об’єднання “Всеукраїнська поетична родина” за сприяння Управління культури і туризму Звягельської міської ради

Звягельська бібліотека

Чат-бот Гаряча лінія